محل تبلیغات شما
ساعت هوشمند شیائومی

علاوه بر دویدن و پیاده‌روی در فضای باز، ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit دویدن بر روی شبیه‌ساز، دوچرخه‌سواری و هم‌چنین شبیه‌ساز گردانیدن را نیز اندازه‌گیری می‌کند. هم‌چنین این ساعت سنسور هماهنگی برای دوچرخه‌سواران را نیز حمایت می‌کند. متأسفانه من همچون سنسوری را ندارم و نمی‌توانم نحوه کار کردن آن را چک کنم.

یک حالت running along tracks در این فرآورده وجود دارد که ازلحاظ محاسبه کالری و مسافت متفاوت است و به اختلاف ارتفاع از سطح دریا بستگی دارد. در همان صفحه‌نمایش شما می‌توانید فعالیت‌ها و تنظیمات را تماشا کنید.

شیائومی

در صفحه‌نمایش همه‌چیز واضح است و هر چیزی که برای ورزش غیرحرفه‌ای لازم است هستی دارد. به‌عنوان‌مثال ساعت مچی amazfit می‌تواند با ویبره، شما را از بیرون شدن ضربان قلبتان از محدوده پیشنهادشده باخبر سازد. وانگهی اگر خیلی آرام می‌دوید می‌توانید منسجم شوید.شما قادر خواهید بود با پروا به سررسید مشخص یا مسافت مشخص، هشدار تنظیم کنید. من ورژن چینی ساعت مچی amazfit شیائومی را دارم، فلذا همگی هشدارها به زبان چینی تلفظ می‌شود.محاسبه به‌راحتی اتمام می‌پذیرد و شما می‌توانید ببینید چه زمان و مسافتی را دویده‌اید، می‌توانید هر ورزشی که می‌خواهید انجام دهید و سپس آن را چک کنید. کوتاه‌ترین راه‌ها، البته بدون نقشه، پرتو داده می‌شوند. این خصوصیت قابل‌دسترسی است و با سیستم تپش قلب کار می‌کند. سنسور، به‌طور ادامه و نه‌فقط در حین تمرین شغل می‌کند. می‌توانید فعالیت‌هایتان را در طول روز آنالیز کنید و ببینید روز گذشته، در مقایسه با میانگین هفته چگونه بوده‌اید.

ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit

ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit می‌تواند مستقلا به‌عنوان music playar مورداستفاده پیمان گیرد. موزیک به‌طور مستقل می‌تواند به ساعت شما آپلود شود. اگر آن را به PC خویش متصل کنید، ساعت شما را همانند یک اسمارت فون عادی اندروید که دارای حافظه درونی است شناسایی می‌کند، بعد فقط بس است فولدر موزیک را داخل آن بریزید. اپلیکیشن Watercress FM برای هر ورزش،۳۰ دقیقه موزیک جالب و پرانرژی می‌دهد.هشداردهنده سررسید نیز در ساعت مچی amazfit شیائومی وجود دارد. بنا به دلایلی شیائومی عملکرد ساعت هشداردهنده هوشمند را نمی‌پسندد، اینجا ولی بسیار رایج است.
آب‌وهوا

ساعت مچی اطلاعات مربوط را از یک اسمارت فون و یا توسط وای فای دریافت می‌کند. همچنین اگر در جنگل گم شدید این محصول مجهز به سیستم جهت‌یاب است. همان‌طور که می‌بینید، نیمی از ورژن های انگلیسی دستگاه‌های من، به زبان چینی‌اند. آن‌طور که من متوجه شدم ورژن انگلیسی ساعت مچی amazfit شیائومی باید به‌زودی وارد بازار شود. توجه بسیاری به کیفیت خواب شده است، شما می‌توانید چگونگی خواب خویش را، در طول روز جاری یا روزهای قبل رصد کنید. این فرآورده با swipe کردن هدایت می‌شود. در مورد منوی اصلی قبلاً گفتگو کردیم که توسط کشاندن افقی(Swipe) ، عوض می‌شود. واپسین صفحه‌ای که نمایش داده می‌شود تعداد قدم‌هاست که مانند کرونومتر در اندازه کبیر نمایش داده می‌شود.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها