محل تبلیغات شما
در آغاز ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit با برنامه‌هایی به زبان چینی و به به اتفاق خود ساعت وارد بازار شد. سپس برنامه‌ها به انگلیسی برگردان شد. همین اتفاق برای ساعت نیز افتاد، اما این دگرگونی ها در ساعت هنوز به دست مشتریان نرسیده است. با به کارگیری ورژن ۱٫۲ firmwire می‌توانید در پهنا چند ساعت صفحه‌نمایش را ترجمه کنید. در برگردان نقص‌هایی وجود دارد (می‌توان آن را روی صفحه‌نمایش دید) و همهٔ اپلیکیشن ها هنوز به‌طور کامل ترجمه نشده‌اند. به‌هرحال این میزان از هیچی بهتر است. می‌توانید ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit را با استفاده از برنامه‌های عیب‌یاب (debugging utility) ویژه اندروید ADB نیز ترجمه کنید.
عمر باتری ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit

ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit اگر عصرها بدوید ۲ لغایت ۳ روز، و اگر اصلاً ندوید و تنها برای دریافت نوتیفیکیشن ها از آن استفاده کنید ۳ تا ۴ روز و اگر اغلب به‌عنوان ساعت و گام احصاییه از آن بهره‌گیری می‌کنید بیش از ۵ روز نیز شغل می‌کند. بیشترین انرژی مصرفی را GPS مصرف می‌کند که همانند گوش کردن به موسیقی به احصاییه می‌آید. شارژ کامل دستگاه توسط شارژر هوشمند آن نزدیک ۵۰ دقیقه درازا می‌کشد. این ساعت از جریان ماکسیمم ۰٫۵A و ۵V بهره‌گیری می‌کند.
ضدضربه و ضد آب

طی اتمام تستی که من چندین بار با چهارچوب در و سطوح فی در مترو سپریدن دادم، هیچ آسیبی رخداد نیفتاد و ساعت سالم است.البته یک‌بار فراموش کردم که ساعت شیائومی خود را حین دوش اخذ از دست خود در بیارم و بازهم رخداد خاصی نیفتاد. عملکرد ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit، انسان را تحت تأثیر پیمان می‌دهد و به مدت طولانی شغل می‌کند. این ساعت‌ها به‌طور همیشگی ضربان قلب شما را اندازه می‌گیرند و به‌طور روتین نوتیفیکیشن ها را اخذ می‌کنند. اگر شما به اسمارت واچی نیاز دارید که از آن به‌عنوان پیگیری‌کننده، پلیر موزیک، هشداردهنده و GPS کاربرد کنید، ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit بهترین گزینه است. 

ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit

همچنین می‌توانید صفحه‌نمایش را به سمت زیر بکشید. در این سرنوشت منوی جدیدی خواهید دید، آن‌طور که من متوجه شدم، این منو برای دسترسی تند به عملکردهای اصلی طراحی‌شده است. فلذا می‌توانید آب‌وهوا و وضعیت باتری ساعت مچی amazfit شیائومی را مشاهده کنید. حالت do not disturb (مزاحم نشوید) نیز در این دستگاه هستی دارد که notification ها را دریافت نمی‌کند. در تنظیمات setting می‌توانید هدفون‌های بلوتوثی را متصل کنید و یا اسمارت فون متصل شده را بیابید. به سیستم وای فای متصل شوید و از اپلیکیشن Watercress FM موزیک دانلود کنید، حالت خاموشی را فعال کنید silent mode)) و نور پس‌زمینه را تنظیم کنید (در گنگی صریح شود و در روشنی خاموش). به‌طورکلی به عقیده من عملکرد ساعت مچی amazfit شیائومی جالب است. شمار ناچیزی حروف ناخوانا هم نمایش دیتا نمی‌شود و در واقعیت همه‌چیز واضح است.
بسته‌بندی:

ساعت هوشمند شیائومی مدل Amazfit

ساعت مچی amazfit شیائومی در بسته‌بندی زیبایی به دست شما خواهد رسید. به‌سرعت مشخص خواهد شد که تولیدکننده این بسته‌بندی با شیائومی مشارکت می‌کند. عکس دیگری از ساعت بدون اینکه از جعبه خارج آمده باشد، ولی نگهبان نازک روی آن برداشته شده است.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها